17 lutego 2022
Pieczenie kojarzy Ci się z koniecznością spędzania wielu godzin w kuchni? Jeśli chcesz zaoszczędzić cenny czas i przyspieszyć proces wypiekania
17 lutego 2022
Do najbardziej nielubianych obowiązków domowych zalicza się mycie szyb. Nie da się ukryć, że wypolerowanie ich na błysk stanowi nie
17 lutego 2022
Jak wybrać robot sprzątający? Jedną z najbardziej popularnych i rozwijających się dziedzin sprzętu w Polsce i na świecie stały się

Czytaj więcej

Co dokładnie robi robot kuchenny?

 

Wydawać by się mogło, że zagniatanie ciasta na pierogi, czy wyrabianie ciasta drożdżowego, nie stanowi przecież większego problemu. Jednak zajmuje to dość dużo czasu, nic więc dziwnego, że wieloczynnościowe roboty kuchenne znajdują się w coraz powszechniejszym użyciu. Przede wszystkim tego rodzaju urządzenia bardzo ułatwiają życie, pozwalając w łatwy i szybki sposób uzyskać gładkie oraz elastyczne ciasto gotowe do dalszego wypieku. Co więcej, najnowocześniejsze sprzęty oferują bardzo wiele różnorodnych funkcji, umożliwiając nie tylko przygotowanie tradycyjnego ciasta drożdżowego, ale także:

 • chlebowego,
 • kruchego,
 • biszkoptowego,
 • piernikowego,
 • czy nawet ciasta na pizzę.

Co więcej, na rynku znajdziesz nie tylko urządzenia z funkcją wyrabiania ciasta. W zależności od własnych potrzeb i preferencji, w Twoim domu może pojawić się wielofunkcyjny robot kuchenny z funkcją gotowania, mielenia mięsa, z blenderem, który dodatkowo pozwala na przykład tarcie ziemniaków.

 

Na co zwrócić uwagę, wybierając wielofunkcyjny robot kuchenny?

 

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że roboty kuchenne z obrotową misą niczym się od siebie nie różnią. Nie jest to jednak prawdą, gdyż w rzeczywistości nawet najtańsze urządzenia wielofunkcyjne mogą posiadać różne opcje. Dlatego, zanim podejmiesz ostateczną decyzję, jaki robot kuchenny wybrać, warto w pierwszej kolejności skupić się na parametrach technicznych sprzętu. Te, które powinieneś wziąć pod uwagę, to przede wszystkim:

 • moc, zwłaszcza że za wyższą mocą kryją się lepsze możliwości sprzętu,
 • obroty i sposób ich regulacji,
 • materiał obudowy,
 • regulacja tempa pracy,
 • łatwość czyszczenia,
 • zawartość zestawu.

 

Poszukując wysokiej jakości urządzenia wielofunkcyjnego, zwróć uwagę, chociażby na innowacyjny robot kuchenny Sauber TH8. Dzięki temu nowatorskiemu sprzętowi zaoszczędzisz czas na codziennym gotowaniu i pieczeniu, przygotowując nawet najbardziej wyszukane potrawy. Największą jego zaletą jest to, że robot krok po kroku jest w stanie poprowadzić użytkownika niemającego praktycznie żadnego doświadczenia w gotowaniu, pozwalając mu na przyrządzanie apetycznych dań dla całej rodziny. Ten tani i dobry robot kuchenny może też poszczycić się wyjątkowo wysoką mocą oraz bogatym wyposażeniem dodatkowym. Dzięki temu urządzenie z powodzeniem zastąpi wagę kuchenną, blender, mikser, tradycyjny garnek, młynek do kawy, czy maszynkę do mielenia mięsa.

 

Pieczenie kojarzy Ci się z koniecznością spędzania wielu godzin w kuchni? Jeśli chcesz zaoszczędzić cenny czas i przyspieszyć proces wypiekania smacznych ciast, dobrym rozwiązaniem okaże się zakup wielofunkcyjnego robota kuchennego. W poniższym artykule podpowiadamy, jakie parametry warto wziąć pod lupę, aby wybrać najlepszy robot kuchenny.

 

17 lutego 2022

Robot kuchenny do pieczenia ciast – który wybrać?

©Copyright IT Technology Poland Sp. z o.o. 2018-2022 - All Rigths reserved

IT TECHNOLOGY POLAND SP. Z O. O.

 

38-480 Rymanów

ul. M. Konopnickiej 7

 

Tel:17 250 20 85

Email: biuro@sauber.pl